Türkiye!

Seite 1 von 3
neuester Beitrag: 03.05.09 11:08
eröffnet am: 30.04.09 09:48 von: Happy End Anzahl Beiträge: 51
neuester Beitrag: 03.05.09 11:08 von: Babacan61 Leser gesamt: 4833
davon Heute: 6
bewertet mit 1 Stern

Seite: Zurück 1 | 2 | 3 Weiter  

30.04.09 09:48
1

95441 Postings, 8592 Tage Happy EndTürkiye!

Gibt es denn bei ARIVA keinen Moderator, der türkisch spricht?
rd, dass muss sich schleunigst ändern! :-)  
25 Postings ausgeblendet.

02.05.09 07:10
1

98 Postings, 6142 Tage solocharleydevami

Fantacik ikigözüm hackhell.com´u inceledim,bir cok acidan eksikleri var haber acisindan cok faydali bir board olmasina ragmen alistigimiz bir tarzi yok,ve suanda saat 7 olmasina ragmen hala serveri kitli altyapi calismasi yapiliyor,yani bayagi eksikleri var aynen DAX gibi,bir cok acidan bizi kaldiramaz,umarim anliyorsundur

Ben dedigim gibi bütün kirginliklari unuttum ve tertemiz bir sayfa actim yanliz senden bir ricam olacak ikigözüm Fantacik Lütfen Nihat abimin kalbini al,nasil alirsin bilemem ama al,onu cok kirdin biliyorsun onun bendeki degeri cok büyüktür inkar edemem ve bunu cözmeliyiz

Birde hala beceriksizlerborduna üye arkadaslar size sunu kesinlikle söylüyorum ki,ben bu boarda istersem suan girebilirim ancak ben buraya dönmemeye yeminliyim,ben hayatimda belli prensipleri ugruna hicbir seyden ödün vermeyen ve zalime hizmet etmenin haram oldugunu bilen bir kardesinizim,boardan ceza yememiz sonrasi en ufak bir reaksiyon dahi göstermedim ve umursamadim ancak  BUGÜN ICIN TAVSIYELER bölümünün kaldirilmasi beni zivanadan cikartti,tekrar yaziyorum bunu yapan insanin ne kendine ne baskasina ne de emege saygisi olabilir,anilara yapilan bu denli saygizlik karsisinda sessiz kalamadim ve ona hicbir küfür icermeyen ancak yaptigi terbiyesizligin insanliga sigmadigini belirten  bir mesaj attim ve yaziklar olsun ,tükürdügünü yalama dedigini yap o Banka-yatirim-borsa bölümünüde kapa dedim bunun üzerine sayfayi geri getirmeyi oylamaya sunmus,artik olmayan vicdani mi sizladi neyse..

Arkadaslar beceriksizlerboarduna üye olmak kolay is ama orda kendinden prensiplerinden ödün vermeden kalabilmek zor is ,bircogunuz ne anlatmak istedigimin farkindasiniz,yalniz boardda bircok arkadasimiz var halen bizim burda oldugumuzu bilmeyen,üye olanlarin geride kalanlarin hepsine haber vermesi boynunun borcudur diyorum,aslanlar,ronaldolar,onurlar ve daha adini saymadiklarim bagislasinlar

Tekrardan basa döneyim ve bu mesaji bitirelim,arkadaslar yeni bir baslangic  temiz bir sayfa ve daha saglam bir birlik ve beraberlik icin becerenlerboard.com´a üye olmakla ise basliyalim diyorum ve hepinizi bekliyorum,bu mesajin boarddan silinme ihtimaline karsi hepinize tek Pm olarak atacagim iki kere okumayin ;-)

Hepinize simdiye kadar göstermis oldugunuz birlik beraberlik ve dayanisma icin tek tek birer kez daha tesekkürlerimi sunuyorum ve Allah razi olsun diyorum
iyilik eden iyilik bulur
Saygilar Solocharley  

02.05.09 07:12
1

98 Postings, 6142 Tage solocharleydevami 2

Arkadaslar beceriksizlerboarduna üye olmak kolay is ama orda kendinden prensiplerinden ödün vermeden kalabilmek zor is ,bircogunuz ne anlatmak istedigimin farkindasiniz,yalniz boardda bircok arkadasimiz var halen bizim burda oldugumuzu bilmeyen,üye olanlarin geride kalanlarin hepsine haber vermesi boynunun borcudur diyorum,aslanlar,ronaldolar,onurlar ve daha adini saymadiklarim bagislasinlar

Tekrardan basa döneyim ve bu mesaji bitirelim,arkadaslar yeni bir baslangic  temiz bir sayfa ve daha saglam bir birlik ve beraberlik icin becerenlerboard.com´a üye olmakla ise basliyalim diyorum ve hepinizi bekliyorum,bu mesajin boarddan silinme ihtimaline karsi hepinize tek Pm olarak atacagim iki kere okumayin ;-)

Hepinize simdiye kadar göstermis oldugunuz birlik beraberlik ve dayanisma icin tek tek birer kez daha tesekkürlerimi sunuyorum ve Allah razi olsun diyorum
iyilik eden iyilik bulur
Saygilar Solocharley  

02.05.09 11:13

313 Postings, 5559 Tage Nihat10Dogru olmayanin yaninda degilim ben.

@Solo
Abi ben herseyi bulan ve arastiranlardanim :-))

solocharley => Murata yazmisin
msn´deki mesajini okudum,yeni olusumun oldugu boardda nickini degistir yanimiza gel,arkadaslara baska türlü aciklayamam senin aramiza yeniden katilisini
Hepsi benden sinirli,özellikle nihat ve horoz  

02.05.09 11:18

313 Postings, 5559 Tage Nihat10....

Ben burdayim sizler istediginiz yere gidin.Allah mesut etsin deyim :-)).  

02.05.09 12:17
1

313 Postings, 5559 Tage Nihat10Farkina vardiysaniz

burada artik bisey silinmiyor!Burasi cok süper biyer!
Kalmak isteyen buyursun.Gerci herkesin bi eli burda olacak yani bundan eminim!  

02.05.09 13:25
1

313 Postings, 5559 Tage Nihat10Burayada Grafik ekleniyor Fanta (smile)

02.05.09 13:52
2

4 Postings, 5557 Tage cigoliStruktur yavas yavas anlasiliyor..

Ben simdi solo nun dedigi yerede kayit oldum becerenler.com
Herkese simdiden tsk.ler kolay gelsin diyorum....
Bence Nihat hakli  herkes istedigi yere takilsin arkadaslar diyorum , istiyen istedigi yerde yazsin ..zamanla belki bir yerlerde bir birikinme olabilir...

Ben eskidende arivadan bilgi aliyordum simdide degismiyecek yani ....

Herkese saygilar..  

02.05.09 14:42

313 Postings, 5559 Tage Nihat10Slm cigo!

Abi bak Soloya gelince durum farkli gibi.Ben su arkadaslarla yazismayi tamamen kesmek istemem:
Cigo
Solo,
Dolby,
Serkan
Babacan
En sonada kendini begenmis Fantayla :-))  

02.05.09 14:42

313 Postings, 5559 Tage Nihat10Becerenlerde bulasalim beyler!

02.05.09 14:55
2

1 Posting, 5557 Tage 52denizbecerenlerboard

bende sayfayi acmiyor bilgisayarda bir hata var galiba bu yaziyor hep
Ups! Dieser Link scheint nicht zu funktionieren.  

02.05.09 14:56

173 Postings, 5559 Tage serkan52becerenler

siz nerdeseniz bende ordayim arkadaslar, anca beraber kanca beraber. Ben herzaman dogrunun yanindayim

Saygilar  

02.05.09 14:59

98 Postings, 6142 Tage solocharleymurat1919 nickli arkadas haric

Hepinizi becerenlerboard.com´a üye olarak bekliyorum,bir elimizde burda olsun,ama bir kisi yanimizda olmayacak bu kesin oda murat1919
Hayatimda tanidigim ikiyüzlülerin en önde gideni ve ara bozani,kendisine yaptigim onca insaniyete,Nihat ve benim arami bozmaya calisarak tesekkür etti

Allah senden razi olsun Nihat abi,sen eger sana yazdigini yazmasaydini,daha hala bu saf kardesin onu da aramiza almayi düsünüyordu,bundan böyle aramizda olmayacak  

02.05.09 15:00
1

1 Posting, 5557 Tage 52denizoff off

Beceriksizlerin iyice suyu cikmaya basladi.
Yazsan bir yazmasan bir  

02.05.09 15:00

313 Postings, 5559 Tage Nihat10becerenler board!

Beceriksizlerden atildik adi güzel diye demistim ama Serverleri cok yamuluyo.Burasi süper ama bakalim.Belkide burdakiler yakinda bizlere alisirlar.Hem Modlarda bisey anlamiyorki bizleri ativersinler.:-))
Son zamanda pek silende yok.Bana öyle geliyoki buralardan ayrilmicaz sanki.Gercek haber kaynagi burasi!

Saygilar  

02.05.09 15:31
1

1 Posting, 5557 Tage 52denizbecerenlerboard

bende bu sayfa acilmiyor yarim saatir deniyorum hala giremedim  

02.05.09 15:36

313 Postings, 5559 Tage Nihat10Yakinda acilir.

02.05.09 18:53
2

4 Postings, 5559 Tage Babacan61Slm Nihat usta!!

Abi bende seninle yazismak isterim,becerikli.com da üye adimi favori61 olarak kayit oldum  birde biryerde toplanmamiz daha bizim icin avantajli olur.Dedigim gibi benim icin site hic farketmez önemli olan ayni fikirde beraber olmamiz simdilik kalin saglicakla ..  

02.05.09 19:40

313 Postings, 5559 Tage Nihat10Babacan

Babacan becerikli.com dogru olamaz adresi tekrar yazsana sen.  

02.05.09 20:58

313 Postings, 5559 Tage Nihat10Bi elimde arivada :-))

02.05.09 21:11

98 Postings, 6142 Tage solocharleyarkadaslar konularimiz acildi buyrun boarda

EVet arkadaslar konularimiz saolsun board admini reis usta tarafindan acildi hepinizi en kisa zamanda www.becerenlerboard.com bölümünü bekliyorum

Nihat kardesim gecmis ve hemen calisamalara baslamis,hepimize hayirli olsun birde sizden ricam Reis ustadimiza bir tesekkür edelim ki yapilan iyiligi karsiliksiz birakmayalim  

02.05.09 22:46
2

8 Postings, 5561 Tage fantacikHeryerde GSworldmania

Arkadaslar (herkes)....maalesef bizim icin acilan Hackhell.com-Borsada kapatilmis. Bana bu mektubu yollamislar...

Böyle terbiyesizlik olmaz forumda size özel bir bölüm açtık    ve başka sitenin reklamını yapıp  konular durmuşsunuz akşam yaptıgımız çalışmayı bile dilendirmişsiniz sanki her zaman sitemizde sorun varmış gibi neyse  bugün itibariyle size tanımış oldugum tölörans bitmiştir.  site adresi vermeye devam ederseniz üyelikleriniz durdurulucaktır uyarılmaksızın.  

Yuhhhh bunlarda yamuk cikti valla ciddi ciddi kendi boardumu acmayi düsündümde vaktim yok o kadar..

Maalesef bir ayda ikinci darbeyi yedim....artik biraz mola yapacagim...kafami toparlamam lazim.....yine buraya takilirim arasira...Nihat hocam ben yas itibariyla, yasimi biliyorsun artik cok stresse gelemiyorum..ben senin gibi sigara da icmiyorum...ki...sinirimi cigaradan alayim...Arkadaslarima iyi bakin bilhassa Dolbyme ve Cigolaya.....Allaha emanet olun....Becerenlere üye olmam lazim sonra insallah orada yazarim yoksa....chatte knetegirl e kaldim (Nihat bilir :)  )  selamlar..............  

02.05.09 23:07

98 Postings, 6142 Tage solocharleyFantacik

Fantacik  ikigözüm girsene becerenlerboard.com´a,ayrica senden bir ricam borsa bilgilendirmesi adinda bir konu ac ve eski boardda actigin borsa danismani adli konunun ilk sayfasini komple bu borsa bilgilendirmesine  aktar,yazan sen olduguna göre kimsenin diyecek sözü olmaz
Hadi hepinizi bekliyorum,biri su Dolbye haber versin
ayrica boardda cok arkadaslar kaldi,ulasin bunlara diyorum,yazmayin o eski boardda kapasin dedigi gibi orasini
Saygilar hepinize  

03.05.09 01:21
1

4 Postings, 5557 Tage cigoliheryerde fantacik takipte ...GS-Teknik yönetim

Ya hocam !! sen gel becerenlere ara sira hic olmazsa adana -salgam-künefe muhabbetimiz olur...bosver takma degmez.. önemli olan iki elma gönül alma....  

03.05.09 11:08
1

4 Postings, 5559 Tage Babacan61Slm abiler yanlis yazmisim becerenler olcakti.

Antwort einfügen - nach oben